fbpx

Stefanie Raschke to wschodząca niemiecka DJ-ka i producentka, która urzeka publiczność na całym świecie swoją przenikliwą mieszanką melodyjnego techno i indie dance. Z zamiłowaniem do sferycznych dźwięków i talentem do opowiadania historii, Stefanie zagrała na imponującej liczbie wysokiej jakości wydarzeń, odkąd zaczęła DJ-ować w 2014 roku.

Jako rezydentka legendarnego klubu Harry Klein w Monachium, szlifowała swoje brzmienie na międzynarodowych scenach D-Edge (São Paulo), Baum (Bogota), Klein Phönix (Stambuł) czy Modular (Kapsztad). W międzyczasie w kraju Stefanie sterowała deckami ulubionych festiwali, takich jak Bucht der Träumer, Feel czy Echelon, a także klubów A-league Blitz!, Watergate, Kater Blau czy Südpol.

 

Mocno wierząc, że muzyka jest przeznaczona do dzielenia się i łączenia z innymi, Raschke wydała swoje własne produkcje w szanowanych wytwórniach, takich jak Einmusika, Ritter Butzke Records i Stil vor Talent. Z każdym utworem stara się eksperymentować z nowymi dźwiękami i technikami, kierując się chęcią stworzenia czegoś świeżego i ekscytującego dla siebie i, co najważniejsze, dla swojej publiczności. W ten sposób miłość Stefanie do muzyki zawsze świeci jasno.

 

 

 

28 10 2023

HALA STULECIA, WROCŁAW

TRICK OR BEAT

GALERIA

pl_PLPolski